Znamy datę premiery Wii U

Po wielu spekulacjach na temat premiery Wii U w końcu Nintendo ujawniło oficjalne informacje. I jest mało zaskoczenie, gdyż to Japończycy najdłużej będą czekać na nową konsolę. Polacy szybciej zagrają na Wii U niż japońscy gracze. Tak, to prawda. 18 listopada nastąpi premiera w Stanach Zjednoczonych, 30 listopada konsola pojawi się na rynku europejskim, zaś w Kraju Kwitnącej Wiśni dopiero 8 grudnia. Wszystko rzecz jasna w tym roku. Wiemy też, że nośniki do Wii U mają pomieścić maksymalnie 25 GB danych. Już parę miesięcy temu Nintendo informowało, że ich nowa konsola nie będzie odtwarzać płyt DVD ani Blu-ray.

Wii U zostanie wydane w dwóch wersjach:
wersja zwykła – biały kolor, 8 GB wewnętrznej pamięci, gamepad, ładowarka, kabel HDMI
wersja premium – czarny kolor, 32 GB wewnętrznej pamięci, gamepad, stojaki na konsolę i gamepad, ładowarka, kabel HDMI, stacja dokująca dla kontrolera, gra Nintendoland,

W Stanach wersja zwykła Wii U będzie kosztować 299 dolarów, zaś droższa 349 dolarów. Oficjalnych cen w Europie Nintendo nie ujawniło. Jednak my możemy już dokonywać zamówień przedpremierowych w sklepie internetowym Muve.pl – wersja podstawowa kosztuje tam 1289,99 zł, a premium 1499,99 zł. Troszkę drogo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2022
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka