GTA VI – Rockstar publikuje tajemniczą zajawkę: czy to prawdziwa nadzieja czy też żart na koszt graczy?

W ostatnich dniach internet huczy od plotek na temat GTA VI od Rockstara. Fani serii od dłuższego czasu czekają na oficjalne ogłoszenie, ale ostatnia zajawka opublikowana przez Rockstar wywołała mieszane uczucia wśród graczy.

Zajawka, którą Rockstar opublikował na swoich mediach społecznościowych, zdaje się być tajemnicza i pełna symboliki. Jednak nie wszyscy są pewni, czy to prawdziwa zapowiedź nadchodzącej gry, czy też tylko żart na koszt biednych i obolałych fanów.

Na zdjęciu z zajawki widnieje sześciokątna gwiazda przypominająca gwiazdę policyjną, która jest charakterystyczna dla serii GTA. To na pewno wskazuje na związek z grą, ale brak jakichkolwiek konkretnych informacji pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi.

Czy Rockstar naprawdę przygotowuje się do ogłoszenia GTA VI, czy może to tylko zabieg marketingowy mający na celu podtrzymanie napięcia wśród fanów? Na razie nie możemy tego stwierdzić jednoznacznie, ale jedno jest pewne – świat graczy wyczekujących nowego Grand Theft Auto jest niesamowicie podekscytowany i niecierpliwie oczekuje na dalsze informacje od Rockstara.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2022
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka