Zagraj w Bubble Charms Xmas

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy”. Wszak tego roku praktycznie wszystkie dni w miesiącu grudniu były ciepłe, a jak na okres zimowy nawet bardzo ciepłe, to nie sposób nie dostrzec, że mamy Święta Bożego Narodzenia. To czas na duchowe przeżycia, rozważania, spotkania z rodziną, ale i odpoczynek.


Sposobów na odpoczynek jest wiele. Jeśli wybieramy pobyt w domu, jedną z potencjalnych jego form jest m.in. elektroniczna rozrywka. Kilka miłych chwil możemy spędzić na przykład przy grze Bubble Charms Xmas.

W produkcji tej, którą można określić mianem gry logiczno-zręcznościowej, wystrzeliwujemy bąbelkowe kulki w głąb planszy. Celem jest takie ich wystrzeliwanie, by zebrać jak największą ilość kulek tego samego koloru zetkniętych ze sobą. Połączenie co najmniej trzech kulek jednego koloru powoduje ich zniknięcie z planszy oraz powiększenie naszego wyniku punktowego. Bubble Charms Xmas nie wymaga specjalnych umiejętności, a jedynie spostrzegawczości i zdolności do przewidywania.

bubble

Im większy wynik punktowy, tym szybciej trzeba doprowadzić do znikania kulek w planszy. Co pewien czas na planszy pojawia się jeden dodatkowy rząd kulek, a z racji na położenie poszczególnych kolorów, nie jest takie proste skolekcjonowanie ich w takiej formie, by doprowadzić do owego zetknięcia się minimum 3 kulek.  A moment, w którym na skutek naszych wymyślnych poczynań kulki znikają z planszy,  możemy potraktować jako swoisty prezent świąteczny.

Koniec zabawy nastąpi, gdy nasze kulki dotkną ziemi. Linia poziomu ziemi przesuwa się do góry, co ma nas dyscyplinować i zachęcać do rozważnych i przemyślanych ruchów. Przestrzec muszę jeszcze wszystkich przed jednym. Ta gra cholernie wciąga! Zarazem z tego  miejsca życzę wszystkim radosnych i szczęśliwych Świąt oraz udanego Sylwestra!


Copyright by EmuSite Team; 2006-2018
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka