Sprawdź swoją zręczność na wielu szalonych poziomach w Stickman Hook

Stickman Hook to dosyć prosta, ale wciągając gra zręcznościowa, która niedawno zadebiutowała na platformie urządzeń mobilnych, jak smartfony i tablety, a także przeglądarkach internetowych. Opisywany dzisiaj tytuł został napisany specjalnie na przeglądarki, jedynie wzorując się na swoim przenośnym pierwowzorze – w obu przypadkach mamy jednak do czynienia z tą samą świetną rozgrywką serwowaną przez francuską firmę Madbox.io.

Gra cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nie licząc licznych fanów wersji przeglądarkowej, w sklepie Google Play ta darmowa produkcja liczy sobie ponad 20 milionów indywidualnych pobrań i pozostaje w pierwszej trójce najchętniej ściąganych aplikacji w ogóle. Możemy się zresztą sami o tym przekonać odwiedzając stronę gry we wspomnianym serwisie. Co w takim razie pozwoliło Stickman Hook osiągnąć taki sukces? Za chwilę się przekonamy.

Przede wszystkim mamy tutaj do czynienia z relatywnie prostą „zręcznościówką”. Naszym zadaniem jest przeprowadzić głównego bohatera przez ponad sto różnych, przygotowanych przez twórców, poziomów unikając różnego rodzaju przeszkód i innych mniej czy bardziej bezpośrednich utrudnień. Do poruszania się oraz wykonywania wszystkich innych akcji posłuży nam tytułowy hak, czy może raczej harpun. Za jego pomocą możemy przyciągać się do różnego rodzaju elementów, huśtać na nich i wyskakiwać z większą prędkością, aby dostać się do inaczej niedostępnych miejsc.

Pokonywanie poszczególnych poziomów opiera się na dotarciu do odpowiednio oznaczonej mety. Każdy z etapów charakteryzuje się stopniowo rosnącym poziomem trudności – podczas gdy początku powinny być dla gracza w miarę bezbolesne, z czasem przyjdzie nam się mierzyć z naprawdę złożonymi i skomplikowanymi układami, w których będziemy musieli się wykazać nie tylko umiejętnością szybkiego reagowania, ale także planowania i równie szybkiego wprowadzania tych planów w życie.

Na zakończenie warto również coś dodać o oprawie audiowizualnej, która w równym stopniu jest odpowiedzialna za sukces tytułu co jego grywalność. Mamy tutaj do czynienia z dwuwymiarową, przyjemną dla oka oprawą graficzną – bardzo kolorową i pełną „miękkich” kształtów oraz form. W czasie rozgrywki będzie nam towarzyszyć natomiast krótki, zapętlający się elektroniczny utwór pozwalający skupić się jeszcze lepiej na rozgrywce – gdyby jednak zaczął nas drażnić, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyłączyć muzykę wciskając odpowiedni przycisk w menu produkcji.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka