Ukazał się pierwszy zwiastun filmu Sonic the Hedgehog

Na listopad bieżącego roku zaplanowana jest premiera filmu Sonic the Hedgehog. Właśnie ukazał się pierwszy zwiastun produkcji. Choć zanotował już sporą liczbę wyświetleń, to nie doczekał się uznania. Przede wszystkim niezadowoleni są prawdziwi fani Sonica z uwagi na bardzo rzucające się w oczy udziwnienie postaci niebieskiego jeża. Sonic ze zwiastuna po prostu bardzo różni się od Sonica znanego z gier Segi.

Najbardziej znanym z aktorów występujących w Sonicu jest Jim Carrey, który wciela się w rolę Doktora Ivo Robotnika (Doktora Eggmana). Z racji na dar osiągania niesamowitej szybkości Sonic staje się atrakcyjnym towarem dla amerykańskiego wojska, stąd pragnie ono go pojmać. Na zlecenie wojska działa właśnie naukowiec Doktor Robotnik, znany z uprzykrzania życia Sonicowi w grach. Głosu Sonicowi udziela Ben Schwartz. W Polsce tytuł filmu brzmiał będzie „Jeż Sonic”.

Z kolei dziś ma miejsce premiera filmu Pokemon: Detektyw Pikachu, który został zrealizowany w podobnej konwencji, co filmowy Sonic.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2020
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka