Castlevania: Lords of Shadow 2

Znów będę chciał wznowić zapowiedzi na EmuSite, co też czynię. Dlatego chce zacząć od tytułu, który kilka lat temu pojawił się i został opisany przeze mnie, a dla niektórych osób na stronie zajmuje bardzo dużo miejsca w ich wielkich sercach.

Zapowiedzi na rok 2013 jest wiele. Niektóre gry po prostu powodują oczopląs, a firma Konami znów podnosi poprzeczkę i ma zamiar wypuścić produkcję, w którą będą chcieli zagrać wszyscy. Przecież nie od dziś będzie można zagrać Drakulą. W 2010 roku ukazała się Castlevania: Lords of Shadow. Gra przepełniona akcją, epickimi walkami oraz wplecionymi w to wszystko zagadkami i logicznymi zadaniami. Grafika oraz stworzony świat, został tak wykreowany, że czasami miałeś ochotę zatrzymać się i popatrzeć na to wszystko, co w trawie piszczy. Druga część zapowiada się nie inaczej. Kontynuacja, która prawdopodobnie przeniesie nas do czasów współczesnych oraz na średniowieczne pola walki. Nasz bohater nie jest już zwykłym człowiekiem, a pełnokrwistym wampirem, którego zawładnęła chęć zemsty.

Jak na razie nie ma zbyt wielu informacji, co do konkretnej daty gry ani jak będzie wyglądał sam gameplay. Firma na razie karmi nas bardzo widowiskowymi trailerami, kruchymi fragmentami ogólnej fabuły oraz wspaniałymi widokami oraz spektakularnymi możliwościami naszych konsol. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne informacje dotyczące tej produkcji.

Cały świat czeka z niepokojem na kolejną opowieść o losach zawsze przeklętego rodu Belmontów oraz o wampirach, które to przekleństwo ciągle podtrzymują. A jak historia pokazuję, zapewne jeszcze długo poczekamy na ten tytuł. Konami nie ma w planach wypuszczenie bubla, na to daje wam moje słowo i krew.

Producent: Mercury Steam
Wydawca: Konami
Gatunek: Gra akcji/przygodowa
Planowana data wydania: 2013
Platformy: PC, PlayStation 3, Xbox 360
Oficjalna strona gry: http://www.konami-castlevania.com/los/
Data dodania: 26 grudnia 2012Autor: hongi


Copyright by EmuSite Team; 2006-2022
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka