Zbuduj najlepszego robota bojowego w C.A.T.S.

Gry przeglądarkowe są w dzisiejszych czasach prawdziwą sceną dla różnego rodzaju interesujących, oryginalnych produkcji. Rozwój technologii wykorzystywanych w aplikacjach internetowych pozwolił również rozwinąć się grom przeznaczonym na tę platformę, umożliwiając, przykładowo, powstanie większej liczby produkcji przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej. Jednym z takich tytułów, który niedawno zadebiutował na przeglądarkach oraz urządzeniach mobilnych, jest C.A.T.S. – w grze zabieramy się za konstruowanie najróżniejszych robotów bojowych z rozmaitych części, za których sterami siadają sympatyczni koci piloci.

Zacznijmy jednak od początku. Gra CATS: Crash Arena Turbo Stars to online’owa produkcja, gdzie bierzmy udział w turnieju konstruowania robotów bojowych. Jak można się domyślać, zwycięstwo w turnieju osiągamy przez wyeliminowanie wszystkich naszych oponentów. Turniej rozgrywa się w maksymalnie pięć run, w czasie których musimy pokonać losowo dobranych przeciwników. W tym celu konstruujemy robota wykorzystując do tego przydzielane nam części.

Części oddanych do naszej dyspozycji mamy całkiem sporo. Dzielą się one zasadniczo na dwie grupy: „turniejową” – są to części otrzymywane przed każdą rundą zarówno przez nas, jak i naszego oponenta oraz „osobistą”, w skład której wchodzą części przydzielane wyłącznie nam. Nowe rodzaje części osobistych odblokowujemy osiągając kolejne poziomy doświadczenia, zaś części turniejowe są generowane losowo przed każdą walką.

Gdy już wybierzemy wszystkie potrzebne części możemy przystąpić do starcia. Poza wyborem uzbrojenia, na etapie składania naszego wehikułu, oraz różnorakich gadżetów nie mamy jednak bezpośrednio wpływu na przebieg walki. Oba roboty – nasz i przeciwnika – są sterowane przez samą grę. Roboty zmierzają w swoim kierunku strzelając, uruchamiając świdry, piły łańcuchowe i inny tego typu asortyment do momentu aż któryś z nich zostanie zniszczony. W czasie rozgrywki możemy śledzić pozostałe punkty życia za pomocą pasków w górnej części ekranu.

Podsumowując, C.A.T.S. to jedna z ciekawszych gier przeglądarkowych, której bez wątpienia warto poświęcić chociaż chwilę. Wyjątkowa grywalność oraz przyjemna dla oka oprawa graficzna sprawią, że ta chwila może z powodzeniem przerodzić się w długie godziny internetowej rywalizacji.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2020
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka