Minecraft Classic w twojej przeglądarce

Minecraft to tytuł legendarnej gry sandboxowej, która do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością, mimo upływu lat od jej pierwszego pojawienia się na rynku gier komputerowych. Ciągły rozwój produkcji oraz wprowadzanie do niego nowej zawartości sprawiły, że produkcja podbiła serca mnóstwa graczy na całym świecie, bez względu na ich ulubione gatunki elektronicznej rozrywki. Jakiś czas temu pojawiła się również „klasyczna” wersja Minecrafta, przypominająca jego pierwsze odsłony, przeznaczona na przeglądarki internetowe. Gra Minecraft Classic dostępna na Poki.pl, bo tak właśnie nazywa się prezentowana dzisiaj gra, to Minecraft w swojej pierwotnej, sandboxowej formie nastawionej na budowanie z przeznaczonych do dyspozycji gracza bloków!

Minecraft Classic został pomyślany, podobnie jak pełna wersja gry, zwłaszcza o rozgrywce wieloosobowej. Po wygenerowaniu świata możemy przystąpić w nim do zabawy z maksymalnie dziewięcioma innymi graczami, wysyłając im specjalny link pozwalający dołączyć do wspólnej rozgrywki. Rozgrywka w tym tytule jest definicją sandboxa – przed graczem, czy graczami, nie stoi żaden konkretny cel. Naszą jedyną aktywnością jest tworzenie różnorakich budowli oraz zmienianie świata gry na najróżniejsze sposoby – niszcząc jedne bloki i zastępując je innymi.

Do dyspozycji graczy został oddany dosyć szeroki asortyment bloków znany z podstawowej wersji Minecrafta. Znajdziemy tutaj takie bloki jak drewno czy kamień, ale również różnokolorowe bloki pozwalające nieco urozmaicić nasze konstrukcje. Możemy także korzystać z różnego rodzaju dodatków, jak grzyby czy kwiaty. Bloki do wyboru możemy sprawdzić wciskając klawisz B, a także przenosić je na pasek narzędzi, co ułatwia i przyspiesza dostęp do wybranych elementów przy tworzeniu budowli.

Podsumowując, Minecraft Classic to ciekawa pozycja dla tych, którzy chcieliby spędzić czas w pojedynkę lub ze znajomymi przy, nomen omen, klasycznej wersji popularnego tytułu i w spokoju budować najróżniejsze konstrukcje. Niewielka waga produkcji oraz całkiem szeroki wachlarz możliwości sprawiają, że tytuł z pewnością przypadnie go gustu zwłaszcza tym, którzy dotychczas z Minecraftem nie mieli styczności.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka