Crash Bandicoot 3: Warped – opis przejścia bossów

Boss #1 – Tiny Tiger:
Kiedy Tiny Tiger skacze, to ty musisz uciekać aż wbije on trójząb w ziemię, a ty wtedy go uderzamy. Tiny Tiger wskoczy na murek i puści lwy. Omijaj je aż Tiny Tiger zeskoczy z murka. Powtarzaj tą czynność kilka razy, a wygrasz.


Boss #2 – Dingodile:
Kiedy Dingodile zacznie strzelać do góry, to na ziemi pojawią się cienie, a cienie oznaczają że tam spadnie pocisk, więc ty stań tam gdzie nie ma cienia. Teraz Dingodile będzie próbował strzelać prosto w ciebie, więc unikaj pocisków, a jak Dingodile strzelając do ciebie rozwali swoją „osłonę” to ty wejdź w wolne miejsce i uderz go! Potem zrób to samo co pisze wyżej. Na końcu Dingodile będzie strzelał do góry podwójnymi pociskami więc uważaj.


Boss #3 – Dr. N. Tropy:
N.Tropy zacznie do ciebie strzelać kulką, a jak się do ciebie zbliży, to przeskocz ją. Potem N.Tropy zacznie strzelać laserem, a ty go przeskakuj, a N.Tropy zrobi przejście do siebie i szybko przez to przejdź i walnij go. Potem puści dwie kulki, to jedną przeskocz, a przed drugą się schyl. Teraz laserów będzie więcej więc uważaj. Na końcu N.Tropy puści trzy kulki więc jedną przeskocz, przed drugą się schyl a trzecią przeskocz.


Boss #4 – N. Gin:
Tu napiszę małą poradę. Strzelaj do robota w świecące bronie i unikaj pocisków.


Boss #5 – Dr. Neo Cortex:
Kiedy Cortex zacznie do ciebie strzelać, to ty unikaj pocisków i uważaj na lasery Aku Aku i Uka Uka, a jak Cortex zacznie rzucać miny, to dojdź do niego a on wyłączy osłonę a ty go strąć ze „Hover Scooter” i zepchnij go do dziury która jest na środku. Potem zrób to samo, tylko że że Aku i Uka będą wirowali a ty tego unikaj.
Później będzie trudniej, bo Aku i Uka będą robili wybuchy, tam gdzie ty chodzisz.


Data dodania: 29 sierpnia 2006Autor: Crash


Copyright by EmuSite Team; 2006-2020
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka