Insignis wypuszcza nową książkę o Diablo

Tak moi drodzy, już od dwóch tygodni możecie w swojej ulubionej księgarni nabyć najnowszą książkę z uniwersum Diablo. Nie ma się co czepiać, że za granicą czytelnicy cieszą się już nią prawie 8 lat. No cóż, taki mamy klimat. Cieszmy się tym co mamy i nie narzekajmy, ponieważ całkiem możliwe, że jest to zapowiedź trylogii.

Diablo. Wojna Grzechu: Prawo Krwi opowiada historię, która dzieje się 3000 lat przed wydarzeniami z Tristam. Co ciekawe, będzie obserwować losy farmera Uldyzjana, który na własne oczy spotyka ciemność. Oskarżony o zabicie dwóch kapłanów ucieka ze swojej rodzinnej wioski Seram i wyrusza w podróż. Od tej chwili spotykają go przedziwne przygody, a moc jaką zaczął dostrzegać w sobie przeraża go i fascynuje. Jak się skończą losy bohatera? Wszystko zależy od autora Richarda A. Knaaka, który na swoim koncie ma masę książek i aż sześć bezpośrednio dziejących się w uniwersum Diablo.

Czy warto sięgnąć po ten tytuł? Jeszcze nie wiem, ale zamierzać go w najbliższym czasie zakupić i schrupać. Na stronie wydawnictwa macie fragment tekstu. Sprawdźcie sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2022
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka