Metro Redux latem, Evolve jesienią

Zamieszanie z wyciekiem Metro Redux nie powtórzyło się i już w spokoju twórcy obwieścili, że pakiet dwóch ostatnich gier serii zawita na next-geny i PC już latem. Kolejnym FPS-em, którego datę premiery ujawniono, jest Evolve. Najnowsza gra ojców serii Left 4 Dead trafi na te same platformy co ww. 21 października bieżącego roku.

Metro Redux już przed premierą wzbudziło zainteresowanie, czego efektem był TEN OTO komunikat wydawcy. Teraz, kiedy emocje już przycichły 4A Games wypuściło do sieci zwiastun produkcji, która w jednym pudełku pomieści dwie gry z serii Metro: 2033 i Last Light. Wszystko oczywiście zostanie odpowiednio podrasowane, z grafiką na czele. W tym aspekcie największy lifting przeżyło starsze Metro 2033, które w całości i od nowa zostało przeniesione na 4A Engine, napędzający Ostatnie Światło.

Cena będzie dopasowana do ilości pracy wykonanej przez twórców. Każda gra z osobna kosztować będzie po 20 euro w dystrybucji cyfrowej, a obydwie razem (a to niespodzianka!) 40 euro. Każdy, kto już posiada dany tytuł w swojej kolekcji, w wersji Redux będzie mógł zakupić go za połowę ceny.

Evolve w przeciwieństwie do ww. tytułu to świeża jakość. Co prawda tylko w trybie multiplayer, ale to w końcu specjalność ekipy Turtle Rock Studios, która zasłynęła dwoma częściami Left 4 Dead. Trzecia część tej serii nota bene ponoć powstaje w studiach Valve, o czym poinformował jeden z twórców oryginalnego Counter Strike’a – Minh Le. Wracając do Evolve, można go w telegraficznym skrócie opisać jako pojedynek 4 ludzi (łowców) z bestią, która podczas bitwy może się 3 razy transformować i budzić jeszcze większy popłoch w ich szeregach. Lepiej jednak o tym opowie ujawniony gameplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2022
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka