GTA V z dodatkiem fabularnym i aktualizacją multiplayera

Rockstar nie zasypia gruszek w popiele i w oficjalnym komunikacie na własnej stronie ogłosił planowane DLC do trybu fabularnego GTA V, aktualizacje GTA Online oraz rzeczy, które określił słowem „ekscytujące”. O PC-towej wersji po raz kolejny ani słowa…

GTA V, GTA Online

Widać jednak, że firma stara dbać się o swoich dotychczasowych graczy. A jest o kogo, bo ponad 32 mln sprzedanych egzemplarzy w trochę ponad pół roku od premiery musi budzić szacunek nawet u największej konkurencji.

Nie ujawniono o czym traktować ma fabularne DLC, lecz można oczekiwać czegoś w postaci Episodes from Liberty City wydanych do GTA IV, które zapewniały kilkanaście godzin rozgrywki. Co do Grand Theft Auto Online wiadomo, że już w następnym tygodniu do graczy trafi Capture Creator umożliwiający tworzyć własne misje w tym trybie, by udostępniać je innym. Kolejną aktualizacją ma być pakiet The High Life dodający nowe rodzaje uzbrojenia, pojazdów i ubrań, a ostatnią Mental State – zbiór statystyk odnośnie zachowania gracza. Dodatkowo wiadomo, że na wiosnę dodana zostanie możliwość napadania na m.in. banki w towarzystwie najemników i innych graczy. Dokładną datę mamy poznać już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2020
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka