Henry Cavill nie będzie już Wiedźminem. Kto go zastąpi?

Henry Cavill nie będzie już wcielał się w Wiedźmina! Blisko 40-letni aktor, który wcielał się w rolę Wiedźmina w dwóch opublikowanych sezonach Netflixowego i oczekującym na premierę trzecim sezonie serialu zostanie zastąpiony przez Liama Hemswortha. Informacja ta mocno zaskoczyła fanów Geralta z Rivii.

Tym samym w czwartym sezonie to Hemsworth wcieli się z główną rolę. Co jednak ciekawe, Henry Cavill zagrał Supermana w scenie po napisach filmu Black Adam, który debiutował na ekranach w październiku. Był to powrót Cavilla do tej roli po kilku latach przerwy. Może oznacza to, że Cavill na poważnie wróci do DC Extended Universe? Nie sposób tego wykluczyć. Nic nie wiadomo natomiast na temat tego, aby Wiedźmin stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego miał jako postać dołączyć do grona superbohaterów uniwersum DC lub Marvela.

Swego czasu w uniwersum Świata Według Kiepskich dwóch aktorów dostąpiło zaszczytu bycia Wiedźminami. Niestety obaj występują już na nie na ziemskiej, lecz niebiańskiej scenie filmowej.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2022
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka