Capcom zapowiedział konsolę Capcom Home Arcade

Co łączy firmy Nintendo, Sony, Sega i SNK? Rzecz jasna to, że wszystkie działają w branży gier konsolowych. Jednocześnie w ostatnim czasie wszystkie z nich wydało bądź planuje wydać na świat tzw. mini konsole, czyli specjalne wersje legendarnych retro konsol. I oto dowiedzieliśmy się, że dołączyć do nich chce Capcom. Zapowiedziany został sprzęt Capcom Home Arcade. Będzie to konsola w kształcie… logo firmy Capcom.

Zapowiada się więc dość nietypowo. Niestety cena produktu będzie wysoka i wyniesie w przeliczeniu na złotówki około 1000 zł. Mini konsola będzie posiadać wyjścia microUSB i HDMI, a także Wi-Fi. Premiera nastąpi 25 października 2019 roku. Konsola będzie posiadała wbudowane w pamięci wewnętrznej 16 całkiem interesujących gier. Wyniki uzyskane w grach, które są w końcu produktami arcade’owymi, będą udostępniane w sieci, co powinno zachęcić graczy do rywalizacji o miano najlepszego.

Dostępne gry to 1994, Alien vs. Predator, Armored Warriors, Capcom Sports Club, Captain Commando, Cyberbots, Darkstalkers, Eco Fighters, Final Fight, Ghouls’n Goblins, Gigawing, Mega Man: The Power Battle, Progear, Street Fighter II, Strider, Puzzle Fighter II Turbo.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka