Zwiastun premierowy i pierwsze recenzje Ground Zeroes

Premiera nowego dzieła Kojimy już 21 marca, więc z tej okazji w sieci pojawił się trailer tego swego rodzaju wstępu do The Phantom Pain. W wielu serwisach gra doczekała się już recenzji i pierwszych ocen.

Gra przyjęta została pozytywnie, choć pojawiły się też oceny pokroju 55/100 serwisu GameBeat czy też 6/10 od Push Square. Za główną wadę uważany jest krótki wątek fabularny, który można ukończyć w 2 godziny, a pewien gracz ukończył go w… 12 minut. W kontraście do tych not stoją Eurogamer (9/10), a zwłaszcza NextGenGamingBlog, który wystawił grze 9,5/10. Przy okazji odkryto poszlaki dotyczące premiery The Phantom Paina.

Pewien użytkownik forum Reddit zarejestrował swoją grę, która dostał przedpremierowo. Każdy kto zakupi tytuł dostanie DLC do The Phantom Pain. W ramach odpowiedzi na rejestrację użytkownik otrzymał maila od Konami, które informuje, że będzie mógł on pobrać swój dodatek na początku roku, co prowadzi do wniosku, że tytuł w tym właśnie czasie będzie miał swoją oficjalną premierę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka