The Last of Us prawdopodobnie trafi na PlayStation 4

The Last of Us – dotychczasowy exclusive PlayStation 3 i jedna z największych premier ubiegłego roku trafić ma na najnowszą wersję konsoli Sony. Oficjalnie koncern nie komentuje całej sprawy, lecz wygadał się pracownik jej tureckiego oddziału.

The Last of Us PlayStation 4

Dwa dni po upublicznieniu jego wypowiedzi hiszpański sklep internetowy XtraLife zaczął przyjmować zamówienia przedpremierowe na grę, a przy tytule pojawiła się data premiery – 19 czerwca 2014 r.

O samej sprawie byłoby zapewne póki co cicho, gdyby nie Sercan Sulun. Pracownik tureckiej filii Sony był rozmówcą w programie CNN i odpowiadał na pytania o PlayStation. Gdy zapytano go czy możliwa jest kolejna część The Last of Us przyznał, że jeśli już to nie pojawi się zbyt szybko. Dodał jednak, że na już latem na PS4 trafić ma pierwowzór wraz z dodatkiem Left Behind i poprawioną grafiką.

The Last of Us PlayStation4

Do tych informacji należy dodać też to, co niedługo później pojawiło się w sklepie internetowym XtraLife z Hiszpanii. Można w nim już złożyć zamówienie przedpremierowe (preorder) na tytuł w wersji na PlayStation 4 wraz z bonusem w postaci plecaka z logo gry. Tytuł miałby trafić na tę platformę niemal równo rok po pierwotnej premierze – 19 czerwca 2014 r. Czy informację tę można brać za pewnik? Choć wszystko wydaje się być bardzo prawdopodobne to jednak lepiej poczekać do oficjalnego komunikatu Sony. W każdym razie gra studia Naughty Dog mogłoby jeszcze bardziej powiększyć dotychczasową liczbę sprzedanych egzemplarzy, która niedawno przekroczyła 6 mln sztuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka