Spróbuj zdobyć jak najwyższy wynik w Sling Drift

Różnej maści gry wyścigowe niemal od zawsze stanowiły jeden z najbardziej popularnych gatunków elektronicznej rozrywki. Nieważne czy mówimy tutaj o produkcjach konsolowych, przeznaczonych na pecety, przeglądarki internetowe bądź urządzenia mobilne – chyba każdy chociaż raz w życiu siadł za sterami wirtualnego samochodu i próbował swoich sił z innymi graczami: żywymi bądź sterowanymi przez komputer. Niektóre gry tego typu to też w dużej mierze produkcje ściśle zręcznościowe, nastawione na wykonywanie różnego rodzaju ewolucji oraz unikanie przeszkód, jak choćby prezentowany dzisiaj Sling Drift na poki.

Sling Drift to dwuwymiarowa, całkiem prosta gra wyścigowa, w której naszym zadaniem jest zdobycie jak największego wyniku przez driftowanie oraz pokonywanie losowo wygenerowanej, nieskończonej trasy. Charakterystycznym elementem mechaniki rozgrywki jest tytułowy „sling”, czyli proca, która jest generowana przez znajdujące się na zakrętach obiekty. Sprawiają one, że driftowanie staje się zarówno bardziej dynamiczne, ale też znacznie trudniejsze do opanowania, przez co o wypadnięcie z trasy jest w tej produkcji wyjątkowo łatwo. Naszym zadaniem jest wejście w zakręt nie tylko w taki sposób, aby wykonać drift, ale również przewidzieć „punkt podczepienia się”, dzięki czemu nie wypadniemy z trasy, ale wprost przeciwnie: nabierzemy prędkości i będziemy robić to jeszcze sprawniej.

Jeżeli uda nam się wykonać kilka takich „podczepionych” driftów, będziemy zdobywać mnożniki punktów za ich wykonanie, co pozwala nam w krótkim czasie zdobyć większą liczbę środków. Zdobyte w trakcie rozgrywki pieniądze możemy wydawać, między innymi, na odblokowywanie nowych samochodów. Tych do naszej dyspozycji mamy całe mnóstwo (i do odblokowania przy okazji). Aby uzyskać dostęp do niektórych z nich musimy także obejrzeć określoną liczbę reklam; inne zaś dostępne są wyłącznie na wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Podsumowując, Sling Drift to przyjemna, pozwalająca się odprężyć produkcja, która jednak ma w sobie także coś dla fanów zdobywania punktów i pobijania kolejnych rekordów. Intuicyjne sterowanie oraz przyjemna dla oka grafika sprawiają, że można przy niej spędzić zarówno kilka wolnych minut, jak i dłuższe godziny.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka