Sprawdź swoją zręczność i zrelaksuj się przy One More Line

Gry przeglądarkowe już od dłuższego czasu dostarczają nam zróżnicowanej elektronicznej rozrywki za sprawą bogactwa gatunków oraz różnorakich oryginalnych tytułów, jakie możemy wśród nich znaleźć. Przebierać możemy wśród bardziej złożonych produkcji niezależnych twórców, przez komercyjne gry wieloosobowe aż po różnego rodzaju proste, ale również wciągające tytuły, przy których możemy po prostu przez chwilę odpocząć.

Jednym z reprezentantów tego ostatniego rodzaju gier przeglądarkowych jest prezentowana dzisiaj produkcja One More Line. To na pozór nieskomplikowana gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest dotrzeć jak najdalej po dwuwymiarowym torze, chwytając się porozsiewanych wszędzie obiektów i odbijać się od nich przy wykorzystaniu liny oraz działania siły odśrodkowej. Jak się jednak szybko przekonamy, nasze zadanie nie jest takie łatwe, a mechanika gry, mimo że nie odznacza się znacznym stopniem skomplikowania, będzie wymagała od nas poświęcenia nieco czasu na to, aby ją opanować. W One More Line możemy zagrać na sprzęcie mobilnym pobierając ją z odpowiedniego sklepu, jak również jest to gra dostępna na Poki.pl, dzięki czemu mamy do niej dostęp z niemal dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu.

W grze wcielamy się w bliżej niezidentyfikowany obiekt, symbolizujący gracza, który przemierza nieskończoną planszę w ten sposób, iż chwyta się różnego rodzaju innych obiektów przy wykorzystaniu liny, a następnie kręci wokół nich i wyrzuca do przodu w momencie uznanym przez gracza za odpowiedni. Następnie, w trakcie lotu, musimy w odpowiednim momencie wcisnąć klawisz spacji, aby chwycić się kolejnego, najbliżej znajdującego się obiektu, i tak dalej. Mimo że de facto w rozgrywce wykorzystujemy tylko jeden wspomniany klawisz, to wyczucie czasu oraz planowanie naszych posunięć okaże się niezastąpione, jeśli chcemy osiągnąć wyższy wynik punktowy.

Wspomniane punkty służą nie tylko jako wyznacznik naszych postępów, ale również pozwalają nam odblokowywać różne nagrody kosmetyczne, jak nowy wygląd awatara gracza czy pozostawiany za nim ślad. Możemy także odblokowywać nowe, interesujące tryby rozgrywki, dzięki czemu One More Line nie nudzi się zbyt szybko i każdy bez wątpienia znajdzie w tej zręcznościówce coś dla siebie.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka