Fear Effect: Sedna pojawi się również na Nintendo Switch

Mniej więcej 1,5 roku temu zapowiedziano prace nad grą Fear Effect: Sedna. Miał to być taktyczny RPG stanowiący zaraz kolejną odsłonę starej i nieco już zapomnianej serii przygodówek z czasów pierwszej konsoli PlayStation. Do chwili obecnej gra nie doczekała się premiery, jednakże najświeższe informacje mogą nieco uspokoić fanów.

Co prawda gra pewno nie ukaże się w tym roku, jej premiera jest planowana na pierwsze miesiące 2018 roku. Do grona platform, na które zawita Fear Effect: Sedna dołączył Nintendo Switch. Tym samym gra ukaże się na PC, PlayStation 4, Switcha i Xboxa One. Przyznać trzeba, iż z racji na przeciągające się prace nad tytułem mogą pojawiać się obawy graczy, że Fear Effect: Sedna podzieli los Fear Effect 3. A los Fear Effect 3 był z kolei taki, że produkcję porzucono i gra otrzymała łatkę „cancelled”.

Za Fear Effect: Sedna odpowiedzialne są studia Sushee z Francji oraz Forever Entertaiment mające siedzibę w naszym pięknym kraju (czyt. w Rzeczypospolitej Polskiej). Warto nadmienić, że w fazie produkcji jest również remake pierwszej z dwóch odsłon Fear Effect. Gra nosi tytuł Fear Effect Reinvented i również będzie efektem prac Sushee oraz Forever Entertainment. Jej debiut jest zaplanowany jednak później niż wspomnianej Sedny.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2018
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka