Far Cry 4 oficjalnie zapowiedziany na ten rok

Potwierdziły się niedawne plotki o pracach nad Far Cry 4. Ubisoft oficjalnie ogłosił, że FPS ten trafi do Europy 20 listopada tego roku (18 listopada w USA) i przy okazji ujawnił jego okładkę. Tytuł zawita na PlayStation 3 i 4, Xboxy 360 i One oraz PC. Akcja gry dziać będzie się w fikcyjnym regionie Himalajów o nazwie Kyrat.

Far Cry 4

Ów teren po raz kolejny będzie można przemierzać bez ograniczeń nie tylko pieszo, ale i za pomocą pojazdów, a nawet zwierząt. Wszystkie te czynności wykonamy w ramach kampanii fabularnej, której głównym celem będzie powstrzymanie lokalnego tyrana, który terroryzuje mieszkańców. Pomóc bohaterowi ma w tym szeroki asortyment uzbrojenia.

Za grę odpowiada w głównej mierze Ubisoft Montreal, a pomagają mu przy niej oddziały z Kijowa, Szanghaju i Toronto oraz Red Storm Entertainment.

Far Cry 4

Czy głównym złym jest osoba zaprezentowana na okładce tytułu? Należy przypuszczać, że tak. By uzyskać oficjalną odpowiedź trzeba poczekać do targów E3. Wiadomo za to, że zgodnie ze świecką tradycją dla osób, które przed premierą zamówią grę przygotowano DLC – Hurk’s Redemption (Odkupienie Hurka). Zaoferuje ono pakiet 3 misji z udziałem jednego z bohaterów Far Cry’a 3 oraz nowe uzbrojenie (harpun „Palownik”).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka