Zagraj w Dragon Ball Fierce Fighting 2.9

Dragon Ball Z to przez wielu fanów całej serii jedna z najlepszych części tej bajki, jaka w ogóle kiedykolwiek się pojawiła. Nie bez powodu to właśnie Dragon Ball Z doczekał się wielu ciekawych gier na różne platformy, nie tylko komputery osobiste, ale także konsole, urządzenia mobilne, a dawniej na gry telewizyjne. Choć od pojawienia się serialu minęło jeż wiele lat, a fani oglądający wtedy bajkę na RTL 7 już dawno są osobami dorosłymi, to jednak pamięć wciąż żyje i film animowany uwielbiają oglądać nie tylko dzisiejsze dzieci, ale także dorośli już dzisiaj, dawni fani kreskówki. Jeśli z kolei mamy ochotę choć na chwilę poczuć się jak nasi ulubieni bohaterowie z tej bajki to gra Dragon Ball Fierce Fighting 2.9, która za darmo dostępna jest na portalu Poki, z cała pewnością pozwoli nam bardzo miło spędzić swój wolny czas. A więc zaczynajmy!

Dragon Ball Fierce Fighting 2.9

Bijatyka rodem z lat 90
Dorosłym już fanom gier video na pewno łezka w oku się zakręci, gdyż uruchamiając tę grę ujrzą grafikę rodem z lat 90 czy nawet 80. Wtedy takie bijatyki były niezwykle popularne i zajmowały młodzieży naprawdę mnóstwo ich wolnego czasu. Dzisiaj, pomimo upływu lat, tak przygotowane produkcje są naprawdę grywalne i Dragon Ball Fierce Fighting 2.9 doskonale to udowadnia. W grze chodzi po prostu o pokonanie wszystkich przeciwników, którzy staną nam na drodze do znalezienia wszystkich Smoczych Kul. W grze możemy grać Goku, wcielić się w słynnego Vegetę czy też walczyć ze znanymi przeciwnikami pułkownika Silvera. Niezależnie jednak od tego jaką z dróg postanowimy obrać to na pewno czeka nas mnóstwo wspaniałej rozrywki. Areną walk są bowiem wycinki światów, które fanom na pewno będą doskonale znane z samej bajki. W tej grze walczymy jak w standardowej bijatyce, a więc możemy uderzać przeciwnika rękoma, nogami, podskakiwać, latać, a do tego stosować ciosy specjalne, których ilość jest jednak ograniczona przez pasek mocy, a jego naładowanie trwa naprawdę dłuższy czas.

Dragon Ball Fierce Fighting 2.9.

Rosnący poziom trudności
Gra jednak nie kończy się tylko i wyłącznie na bezmyślnym zabijaniu przeciwników. Wraz z kolejnymi arenami przeciwnicy są bowiem coraz silniejsi, a i rośnie ich inteligencja. Z tego powodu będziemy musieli bardzo kombinować, robić uniki i atakować w odpowiednim momencie, aby wyjść obronną ręką z każdej konfrontacji. Gra z całą pewnością daje naprawdę mnóstwo radości i jest godna polecenia wszystkim fanom całej serii Dragon Ball Z. Na dużą uwagę zasługuje wierne odtworzenie postaci z gry, które naprawdę do złudzenia wyglądają jak bohaterowie z bajki. W grę można zagrać oczywiście zupełnie za darmo i bez konieczności instalowania czegokolwiek, a więc za pośrednictwem naszej przeglądarki.

Dragon Ball Z jest wiecznie żywy i choć emisja tego serialu animowanego w Polsce miała miejsce lata temu po raz pierwszy, to jednak po dziś dzień bajka ma swoich fanów, a i osoby starsze, które na Dragon Ball Z się wychowywały, także bardzo chętnie sięgają ponownie po ten serial. Z całą pewnością dla wszystkich tych osób wspaniałą informacją będzie fakt, że teraz na portalu internetowym Poki można zagrać we wspaniałą grę przeglądarkową Dragon Ball Fierce Fighting 2.9, która właśnie oparta jest na bohaterach z serii Dragon Ball Z.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2018
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka