Uncharted na ekranach kin w 2016 roku

Za oknami słońce, więc wieść o konkretnej dacie pojawienia się w kinach ekranizacji serii Uncharted doskonale wpisuje się w ten trend. Film z podtytułem Drake’s Fortune zadebiutuje na ekranach dokładnie 10 czerwca 2016 roku.

Uncharted ekranizacja

O (w końcu) ostatecznej dacie premiery poinformowało Sony Pictures Entertainment. Za produkcję odpowiadać będzie studio Atlas Entertainment. Ujawniono także finalnego reżysera, który firmował będzie przeniesienie dzieła Naughty Dog w nowe realia.

Tak więc za reżyserię odpowiadał będzie Seth Gordon, który już chyba nie podzieli losu zwalnianych wcześniej Neilla Burgera i Davida O. Russella. Dotychczas nie wsławił się jakimś arcydziełem na swoim koncie, choć ma już w kolekcji nagrody festiwali dokumentalnych. Ostatnim jego filmem jest Złodziej tożsamości z Jasonem Batemanem w roli głównej. Bardziej znany od niego jest David Guggenheim, który zajmie się scenariuszem, a odpowiadał dotychczas za ten aspekt w Safe House i 12 godzin, a obecnie pracuje nad Bad Boys 3. Producentami filmu zostali Charles Rovan, Avi Arad i Alex Gartner.

Uncharted ekranizacja

Wciąż nie wiadomo, kto odegra główną rolę – Nathana Drake’a. Gdy rozpoczynano pracę nad projektem faworytem był Mark Wahlberg (a w rolach pobocznych angaż mieli także Joe Pesci i Robert De Niro), ale wraz ze zmianą Russella na Burgera temat upadł. Media spekulują, że Seth Gordon zgodnie ze swoją niepisaną tradycją da błysnąć komuś z aktorów serialowych. Przywoływane są tu przykłady Batemana, Jasona Sudeikisa czy Melissy McCarthy. W każdym razie, choć jak zawsze trzeba być sceptycznym, to dzięki ciągłym zmianom widać, że Sony zależy na tym by tytuł był jak najlepszy i nie psuł opinii o jednej z najważniejszych postaci z podległych im studiów. Ekranizacja Uncharted podobnie jak przyszłorocznego Ratchetta i Clanka korzystać będzie z efektu naprzemiennej promocji, gdzie czwarta część serii Naughty Dog (The Thief’s End) może zgrabnie jeszcze bardziej nakręcić koniunkturę wokół obrazu filmowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka