Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy po pierwszym weekendzie

Od 18 grudnia w kinach możemy oglądać najnowszą część legendarnej sagi  – Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Film jest bezpośrednią kontynuacją starej trylogii z lat 1977-1983. Na ekranie pojawiają się głównie nowi bohaterowie, lecz nie brakuje znanych lubianych twarzy ze starych części.

wojna gwiazd

Przebudzenie Mocy zgodnie z przewidywaniami bije rekordy popularności. Już w dniu premiery film przyniósł 250 milionów dolarów przychodu. Po weekendzie jest to suma rzędu 517 milionów dolarów. Nie udało się jednak pobić rekordu Jurassic World (ok. 525 miliona dolarów). Z pewnością wiele osób planuje jeszcze seans w okresie świątecznym i noworocznym.

Tym, którzy jeszcze nie poszli do kin, radzę to zrobić jak najszybciej. W sieci roi się od spoilerów, na które można natrafić nawet przypadkowo. A zaręczam, że z pewną wiedzą film nie będzie tak miły do oglądania. Na ekranie dzieje się sporo, oj dzieje…

Kontynuacja Przebudzenia Mocy, czyli ósma filmowa część sagi, pojawi się w kinach w maju 2017 r. Planowany jest także spin-off opowiadający o losach młodego Hana Solo.


Copyright by EmuSite Team; 2006-2020
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka