Konsola NES oraz SNES w twojej przeglądarce

Jeśli w pracy jesteś podpięty do Internetu i znudziły ci się portale informacyjne i filmiki na YouTubie, a jesteś fanem starych gier w grafice 8 i 16-bitowej, to mam dla ciebie bardzo dobre rozwiązanie nie wymagające żadnego ściągania emulatora i romów. Wszystkie stare tytuły w twojej przeglądarce, potrzebna tylko wtyczka Java i klawiatura.

Konsola NES oraz SNES na twojej przeglądarce

Tak, to prawda, już dziś możesz zagrać w swojej ulubione tytuły z konsol Nintendo. Masa tytułów z NES i SNES na jednej stronie. Takie możliwości oferuje strona http://www.letsplaysnes.com/, gdzie dzięki wtyczce Java i magicznym sztuczkom programistów możemy zagrać w oldschoolowe gry.

Niestety, nie obejdzie się bez minusów. Możliwość grania jest, ale nie ma sposobności podpięcia pada, jak można to zrobić w emulatorach tych konsol. Sterowanie w przeglądarce jest niestety przypisane bezpośrednio do klawiatury. Dla chcącego nic trudnego, i w trudnych warunkach biurowych lepszy rydz niż nic, by zabić czas. Jest też plus, w postaci możliwości grania w dwóch graczy na podzielonej klawiaturze. To na wypadek jakby wpadł znajomy na kawę z innego działu.

Więcej na http://www.letsplaysnes.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright by EmuSite Team; 2006-2020
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka