Halo 3

Halo 3 ukaże się wyłącznie na konsolę Xbox 360. Jej wcześniejsze części pozwoliły firmie Microsoft na stanie się wielkim potentatem w biznesie gier wideo. Jeszcze nie dawno stawiali w tym pierwsze kroki, teraz stawiają warunki. Xbox Live z połączeniu z Halo dało wiele przyjemności ludziom na całym świecie. Halo 2 jest dla mnie najlepszą grą na Xboxa. Tak więc czekam na trzecią cześć i wypatruję jej premiery.

Z traileru nic nie wiadomo o historii trzeciej części i tak samo cicho w internecie. Niedawno skończyły się beta testy. Bungie wraz z Microsoftem podał oficjalne statystyki dotyczące całego przedsięwzięcia. W beta testach wzięło udział 820 tysięcy graczy, a razem rozegrali oni 12 milionów godzin gry. Widać, że nie tylko ja mam zapotrzebowanie na tą gierkę.

W najnowszej części trylogii Halo dojść ma do zakończenia konfliktu pomiędzy ludźmi, a przymierzem obcych – The Covenant. Ruszymy do walki znowu jako Mater Chief, nigdy nie zmęczony żołnierz o specjalnej prototypowej zbroi. Do dyspozycji będziemy mieli całe wyposażenie broni z części pierwszej oraz drugiej, plus całkiem nowe zabawek, do podróży także stare pojazdy z lekkim liftingiem. O trybie dla jednego gracza cicho, ale wiemy już, że multiplayer nie powinien zawieść. Przecież liczby nie kłamią. Lokacje te udostępnione w beta testach okazały się nowymi propozycjami, ale nie do końca przewidziane są także konwencje wcześniejszych aren. O muzykę nie ma co się martwić, będzie taka ja w wcześniejszej części, czyli genialna. Natomiast grafika może zaskoczyć. Niby ma klimat „dwójki”, ale jednak większe możliwości Xboxa 360 zrobią z tej gry prawdziwego killera. Mam nadzieję, że grywalność zostanie też odziedziczona, bo nie ma co, beta testy pokazały, że nie ma o co się martwić.

Znając firmę Bungie na pewno nie zawiodą graczy na całym świecie i we wrześniu zaserwują moc wrażeń oraz grę powalającą na nogi, a nawet grę roku, tego życzę Wam i sobie. Czekamy.

Producent: Bungie Software
Wydawca: Microsoft Game Studios
Gatunek: Strzelaninka
Planowana data wydania: 25.09.2007
Platforma: Xbox 360
Oficjalna strona gry: http://www.halo3.com


Data dodania: 18 lipca 2007Autor: hongi


Copyright by EmuSite Team; 2006-2019
Design by Patryk M. (patro)

All rights reserved.

statystyka